Ürün Yelpazeniz ile E-ticaret Sitenizin Güvenilirliğini Arttırın

Ürün Yelpazeniz ile E-ticaret Sitenizin Güvenilirliğini Arttırın

Ürün Fotoğrafları

Sitenizde bulunan bir ürünün fotoğrafının bulunmaması zaten kabul edilebilir bir durum değildir. Bunun dışında görsellerin net ve kaliteli olması gerekiyor. Hatta eğer mümkün ise ürünlerin fotoğraflarını sizin çekmeniz ve ziyaretçilerinizin beğenisine sunmanız satın alma kararını olumlu yönde etkileyecektir.

 3d_fotograf_makinesi

Ürün Açıklamaları

İnsanlar satın almak istedikleri ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterler. Eğer var ise ürünün teknik bilgileri tam olmalıdır. Çok fazla detay yazılacak bir ürün değilse bile insanlar o ürünü alma kararlarında haklı olduklarını destekleyici birkaç cümle okumak isterler. Bu detayı göz önünde bulundurarak satın alma kararına etki edebilirsiniz.

Stok Durumu

Sitenizden ürün satın alan bir müşteriyi arayıp da maalesef satın aldığınız ürün stoklarda kalmadı demek takdir edersiniz ki pek olumlu bir intiba bırakmayacaktır. Bu nedenle stok güncellemeleri konusunda biraz daha özenli çalışılması gerekiyor.

Ürün Fiyatı

Sitenizde bulunan bir ürün farklı bir sitede de satışta olabilir. Bu nedenle tedarikçinizde gelen fiyat değişikliklerini dikkatli bir şekilde takip edip sitenize uygulamanız gerekir. Fiyat konusunda ziyaretçilerin güveni daha kolay kırılabilmektedir.

E-ticaret sitenizi güvenilirliğini arttırmak için ürünleriniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken ve göze çarpan kriterler bunlardır.

Maksimum kalite ve kullanıcılardaki güveni sağlayabilmek için farklı başlıklar altında dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Devam edecek olan yazılarımda tüm bu başlıklara ve göze çarpan noktalara değineceğiz.

Ürünlerinizi gözden geçirerek çalışmalara başlayabilirsiniz.

Eğer henüz Pobol akıllı e-ticaret paketleri ile tanışmadıysanız şimdi tam zamanı. Hemen ücretsiz demo hesabına başvurun ve kazanmaya bugünden başlayın!

Paylaş