20244 Haziran

Yeni Özellik

Özel Kapıda Ödeme Ücreti Tanımları: Kapıda ödeme ücreti hesaplanırken sipariş fiyatına göre hesaplanma aralıklarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kargo firması tanımı üzerinden bu tanımı yapabilirsiniz.

202431 Mayıs

Yeni Özellik

Özel tasarım modülüne "Çoklu Slider" tanımı eklendi. Bu sayede tek bir alanda sliderları gruplayabilirsiniz. 

202430 Mayıs

Yeni Özellik

Sipariş kartı üzerine "Global Mi?" bilgisi eklendi. Şimdilik Trendyol Global siparişler için bu seçenek "Evet" olarak geliyor. 

202430 Mayıs

Yeni Özellik

Sipariş birleştirme özelliği eklendi. Sipariş sahibi ve adresler uyumlu ise siparişler birleştirilebilir. Siparişler sayfasında ilgili siparişler seçildiğinde üstte çıkan "Siparişleri Birleştir" butonu ile işlemi yapabilirsiniz. 

20246 Mayıs

Yeni Özellik

Ortak stoklu ürünler için ana ürün seçimi eklendi. Bu sayede ortak stoklu ürünlerden herhangi biri satıldığında ticari ve fatura entegrasyonlarına seçilen ana ürün yansıtılabiliyor. 

20241 Nisan

Yeni Özellik

Banka hesapları, kullanıcılar, şifre değiştirme ve sms bilgileri ekranlarının güvenliğini arttırmak amacıyla bu ekranlar için "Sms Doğrulama" ile giriş zorunlu hale getirildi. 

202427 Mart

Yeni Özellik

Yönetim paneli girişleri için iki faktörlü doğrulama eklendi. Ek ayarlar -> Veri/Güvenlik sekmesinden bu özelliği açabilirsiniz.

20241 Şubat

Yeni Özellik

Yemeksepeti Market Entegrasyonu

202323 Ağustos

Yeni Özellik

Pazarama Entegrasyonu

202311 Ağustos

Yeni Özellik

İdefix Entegrasyonu ile kolayca ürünlerinizi gönderip siparişlerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz. İdefix satıcısı olmak için işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz

202330 Mart

Yeni Özellik

Özel tasarım modülüne "Hızlı Ürün Filtreleme" alanı eklendi. Bu özellik sayesinde özel tasarımlara ürün özellikleri vasıtasıyla hızlı ürün filtreleme eklenebilir.

202316 Şubat

Yeni Özellik

Tüm liste ekranlarına "Kayıt Bilgisi" ekranı eklendi. Bu ekranda ilgili kaydın oluşturulma tarihi, son güncellenme tarihi, oluşturan kullanıcı ve son güncelleyen kullanıcı bilgilerini görebileceksiniz.

202320 Ocak

Yeni Özellik

Paraşüt entegrasyonunda yeni özellik, artık paraşüt tarafındaki ürün fiyat-stok bilgilerini, lisans satın alarak panele aktarabilirsiniz

20229 Aralık

Yeni Özellik

Abonelik sistemi

202216 Kasım

Yeni Özellik

Merchant ve Facebook Feed çıktılarınızda kategori eşleştirmelerini kullanarak, g:google_product_category etiketine birden fazla kategori bağlayabilirsiniz.

20226 Ekim

Yeni Özellik

İçeri Al Dil Desteği: Ürünleri içeri alırken artık dil tanımlarını da içeri alabilirsiniz.

20226 Eylül

Yeni Özellik

n11'den aldığınız 'Yeni Sipariş' durumunda olan ve müşteri tarafından iptal edilen siparişlerin Entegrapi tarafında otomatik olarak 'İptal Edildi' durumuna geçiren mekanizma geliştirilmiştir. Bu özelliği 'Entegrasyon Genel Ayarları' başlığındaki sayfanın n11 sekmesinden yönetebilirsiniz.

20225 Eylül

Yeni Özellik

GittiGidiyor entegrasyonu sistemimizden kaldırıldı.

20221 Ağustos

Yeni Özellik

BirFatura Entegrasyonu

202225 Temmuz

Yeni Özellik

Pazaryeri ürün soruları modülü

202222 Temmuz

Yeni Özellik

Çeviri Tanımları: Artık arayüzde bulunan tüm sabit yazılar (örn: Sepetim, Üyelik Bilgileri...) değiştirilebilir. Ayarlar -> Diğer Ayarlar -> Çeviri tanımlarından ulaşabilirsiniz.

202228 Haziran

Yeni Özellik

Artık 'Toplu Ürün Güncelleme' kısmında yaptığınız değişiklikleri sistem loglarında görüntüleyebilirsiniz.

202215 Haziran

Yeni Özellik

Sendeo Kargo Entegrasyonu

202214 Haziran

Yeni Özellik

hepsiJET Entegrasyonu

20221 Haziran

Yeni Özellik

Yönetim paneli mobil tasarım iyileştirmeleri

202227 Mayıs

Yeni Özellik

Netgsm entegrasyonu: Netgsm üzerinden tüm sms gönderimlerini sağlayabilirsiniz.

202225 Nisan

Yeni Özellik

Ödeme bağlantısı: Ödeme bağlantısı tanımlayarak müşterilerinizde tüm ödeme yöntemleri ile ödeme alabilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinden oluşturduğunuz siparişlerinizde ödeme bağlantısı oluşturabilirsiniz.

20227 Nisan

Yeni Özellik

Kolay ekleme ve güncelleme butonları: Tüm ekranlarda her liste seçimi yanındaki ekleme ve güncelleme butonları ile ekran değiştirmeden tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

20227 Nisan

Yeni Özellik

Kısmi İade İşlemleri: Siparişlerdeki ürünlerden seçtiklerinizi iade edebilir, sadece seçili ürünlerin ücretlerini ve kargo ücretini kredi kartlarına iade edebilirsiniz.

202214 Mart

Yeni Özellik

Listeyi Excel'e al: Tüm liste ekranlarında filtrelediğiniz veriyi hızlıca Excel'e alabilirsiniz. Liste ekranındaki alanlar yeterli değil ise "Detaylı Rapor Al" seçeneği ile dilediğiniz alanları seçerek raporunuzu almaya devam edebilirsiniz.

20223 Mart

Yeni Özellik

Ürünün üzerine takılabilen ek fiyatlarda döviz kurunu belirleyebilirsiniz. Bu sayede kendi sitenizde TL pazaryerinde Dolar bazlı fiyatlarla ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

20223 Mart

Yeni Özellik

Uyumsoft , e-Finans ve Paraşüt kullanıcıları siparişler bölümünde bulunan sipariş aktarım durumunu gösteren icona tıklayarak doğrudan faturaya ulaşabilirler.

20222 Mart

Yeni Özellik

Trendyol Hızlı Market Entegrasyonu

202224 Şubat

Yeni Özellik

Satışa Kapalı Ürün: Bir ürünü satışa kapatabilirsiniz. Böylelikle ürünü sergilemiş olursunuz fakat kullanıcıların ürünü sepete eklemesini engellemiş olursunuz. Bu özellik sadece telefonla sipariş kabul ettiğiniz çok özel ürünler için kullanılabilir. Ürün kartı üzerinde yer alan 'Bu ürün satışa kapalı mı?' seçeneği ile aktif edebilirsiniz.

202217 Şubat

Yeni Özellik

İşlem bazlı yetkilendirme. İyileştirme ekranındaki işlemleri ve ürün sipariş durumlarını farklı kullanıcılar için yetkilendirebilirsiniz. Örneğin bir kullanıcı siparişi 'Hazırlanıyor' a çekebilirken diğer kullanıcı sadece 'Kargoya Verildi' durumuna çekebilir.

202215 Şubat

Yeni Özellik

Paneller arası geçiş. Yönetim panelinde hızlı menü tanımlarken dış bağlantı verme özelliği eklendi. Böylece birden fazla Pobol sistemi kullanan müşterilerimiz panelleri arasında geçiş bağlantılarını hızlıca oluşturabilecekler.

202214 Şubat

Yeni Özellik

Kayıt Geçmişi: Her bir form için hangi kullanıcının hangi değişiklikleri yaptığını takip edebilirsiniz. Liste ekranlarında "İşlemler " altından ulaşabilirsiniz.

20229 Şubat

Yeni Özellik

Kampanya ve promosyonlara yuvarlama özelliği eklendi. Örneğin kampanya sonucu 19.4 TL lik bir indirim oluşuyor ise bunu 20 TL ye yuvarlayabilirsiniz.

20221 Şubat

Yeni Özellik

Trendyol siparişlerinizin durumunu 'Hazırlanıyor' olarak güncellediğinizde; sistem Trendyol tarafında ki siparişinizi otomatik olarak işleme alacaktır. Böylelikle artık Trendyol paneline girip manuel olarak 'İşleme Al' işlemini yapmanıza gerek kalmayacak.

202220 Ocak

Yeni Özellik

Ürün aktivasyon kodu: Dijital ürünler için aktivasyon kodları tanımlayabilir ve bu kodların satın alma sonucunda müşterilerinize iletilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede lisanslı ürün satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

20226 Ocak

Yeni Özellik

Ürün detay sayfasına dilediğiniz sayıda içerik sekmesi ekleyebilirsiniz. Bu sekmelerde ürün ile ilgili ek içerikleri gösterebilirsiniz.

20225 Ocak

Yeni Özellik

Yeni ürün, kampanyalı ürün, sponsor ürün ve çok satan ürün için yeni bağlantılar eklendi. Vitrin ürünlerinden düzenlediğiniz bu özellikleri artık tek bir link altında listeyebilirsiniz. /yeni-urunler, /kampanyali-urunler, /sponsor-urunler, /cok-satan-urunler. Ayrıca tüm ürünleri listelemek için /tum-urunler bağlantısını kullanabilirsiniz.

202129 Aralık

Yeni Özellik

Özel Desi Fiyat Tanımlaması: Kargo fiyatı hesaplanırken desi aralıklarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kargo firması tanımı üzerinden bu tanımı yapabilirsiniz.

202113 Aralık

Yeni Özellik

Ürün Dökümanı: Her bir ürün için ayrı ayrı ürün dökümanını dosya ya da bağlantı şeklinde ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu döküman ürün detay sayfasında yayınlanacaktır.

20213 Aralık

Yeni Özellik

Sepet tutarına göre taksit kısıtlaması. Her bir banka için ayrı ayrı sepet tutarına bağımlı taksit kısıtlaması tanımı yapabilirsiniz. Örneğin İş Bankası için 6 taksit ve sonrasını 4000 TL den sonra aktif yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Bankası için 3000 TL den sonra 6 taksit ve öncesini kapatabilirsiniz.

20212 Aralık

Yeni Özellik

Mysoft İYS Entegrasyonu: İleti yönetim sistemleri ticari elektonik ileti onayının alınması, reddedilmesi ve şikayet süreçlerinin yönetilmesini sağlar. Müşterilerinize arama, sms ve e-posta yolu ile elektronik ileti gönderebilmeniz için İYS sistemlerine kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Pobol ETİ mysoft İYS çözümü ile size bu hizmeti sağlamaktadır. Bu çözüm ile yasal sorumluluğunuzu yerine getirmiş olursunuz.

202130 Kasım

Yeni Özellik

Parçalı Kargo Özelliği: Bir siparişteki ürünleri gruplara ayırarak farklı kargolar ile gönderebilirsiniz. Kargo durumlarını ve kargo takip numaralarını her bir paket için ayrı girebilirsiniz. Bu sayede müşteriniz ürünlerin kargo durumlarını ayrı ayrı izleyebilir.

202129 Kasım

Yeni Özellik

Sipariş detay görünümü yenilendi. Tüm sipariş detaylarını tek ekranda görüntüleyebilir ve tüm işlemleri bu ekrandan yapabilirsiniz.

202126 Kasım

Yeni Özellik

Ön Sipariş Modülü: Ürünler üretim aşamasında olduğunda stok kontrolü devre dışı bırakılarak sipariş alabilirsiniz. Siparişler sekmesinden filtreleme yaparak ön siparişli siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

202124 Kasım

Yeni Özellik

Gelince Haber Ver Modülü; Stoğa giren ürünleriniz için takibe alan müşterilerinize otomatik olarak Beklediğiniz ürün(ler) stoklarımızda şeklinde mail atmaktadır.

202124 Kasım

Yeni Özellik

Yönetim paneli üye ticketları bölümü güncellendi. Ticketları yönetmeniz artık daha kolay.

202117 Kasım

Yeni Özellik

Kampanya Sayacı: Ürün liste ve detay sayfalarında kampanyanın bitiş süresine kadar geri sayan sayaç ekleyebilirsiniz. Ürün kartı üzerinde kampanya bitiş süresi tanımlamanız yeterli.

20213 Kasım

Yeni Özellik

Sepet hatırlatma maili: Artık müşterilerinize sepetlerinde unuttukları ürünler için bir hatırlatma maili iletiliyor. Müşteriler giriş yapmak zorunda olmadan kolayca alışverişlerini tamamlayabiliyorlar.

20213 Kasım

Yeni Özellik

Artık tüm pazaryerleri için ürün açıklama ön eki ve son eki ayrı ayrı ayarlanabiliyor.

20211 Kasım

Yeni Özellik

Ana menü, mobil menü ve sayfa altı menüler için özelleştirilebilir alt menü tanımları eklendi. Artık menülerinizi daha rahat gruplayabilirsiniz.

202122 Ekim

Yeni Özellik

Artık sipariş kanalı 'Manuel' ve 'Site' olan siparişlerde oluşturulan barkod kargo çıktısı aldığınızda değil, siparişin ilgili kargo firmasına aktarım sağlandığı anda otomatik olarak yazılacaktır. Örneğin; MNG Kargo ya aktarıldığında otomatik olarak barkod numarası atanacaktır.

202128 Eylül

Yeni Özellik

Logo İşbaşı Entegrasyonu

20218 Eylül

Yeni Özellik

Özel Tasarım Modülü. Özel tasarım modülü ile ana sayfanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve sitenizde istediğiniz menüye yerleştirebileceğiniz sınırsız sayıda özel sayfa tasarımı yapabilirsiniz.

20218 Eylül

Yeni Özellik

Nes Bilgi e-fatura entegrasyonu.

20211 Eylül

Yeni Özellik

Yenilenen kategori özellik eşleştirmeleri ile artık ürün özellik setlerinizi ürün bazlı eşleştirme veya kategori bazlı eşleştirme yaparken ürüne ait özellik setlerini pazaryerlerine gönderebilirsiniz

202122 Haziran

Yeni Özellik

Amazon entegrasyonu.

202118 Mayıs

Yeni Özellik

Siparişler sayfasındaki işlemler bölümünden müşterilerinize EFT/Havale hatırlatma maili gönderebilirsiniz.

20216 Mayıs

Yeni Özellik

Pazaryerinden Ürün Ekleme özelliği tamamlandı. Ürün ekleme butonunun altında yer alan "Pazaryerinden Ürün Ekle" linkine tıklayarak dilediğiniz pazaryerinden kolayca ürün ekleyebilirsiniz.

202113 Nisan

Yeni Özellik

Siparişlerinizin kargo barkod çıktısını (10x10) boyutunda alabilirsiniz.

202116 Mart

Yeni Özellik

Ortak Stoklu Ürünler; seçtiğiniz ürünlerin stokları senkron çalışacaktır. Örneğin A ürününden sisteminizde 4 adet bulunuyor ise, bu 4 ürünü ortak stoklu ürünlere tanımladığınızda herhangi bir tanesi sipariş aldığında stoğu 3

202111 Mart

Yeni Özellik

Sisteme tanımladığınız markaların pazaryerlerinde ki karşılığını tanımlayabilirsiniz.

20215 Mart

Yeni Özellik

ekoTicari Entegrasyonu

202123 Şubat

Yeni Özellik

Yönetim paneli ana menüsü düzenlendi. Artık daha sade, daha güzel ve daha kullanışlı.

20214 Şubat

Yeni Özellik

Entegrapi'nin yeni ekranları ile müthiş kolaylıklar yakında sizlerle...

202112 Ocak

Yeni Özellik

Ürünler için maximum satınalma ve minumum satınalma seçenekleri eklendi. Örneğin bir üründen tek siparişte en az 2 ve en fazla 5 adet satmak istediğinizde minumum satınalma değerine 2, maximum satınalma değerine 5 yazmalısınız. Ürün k

202011 Aralık

Yeni Özellik

Pusula ERP Entegrasyonu

202011 Aralık

Yeni Özellik

Her bir ürün için son kullanıcının dosya yüklemesine izin veren eklenti yapıldı. Ürün kartı üzerinden 'Ürün Detayı' sekesindeki 'Dosya Yüklemesi Aktif Mi' özelliği ile aktif ediliyor.

202011 Aralık

Yeni Özellik

Ürün m2 bazında değişen fiyata sahip ise son kullanıcıdan genişlik ve yükseklik bilgisi alınarak fiyatının hesaplanabilmesi sağlandı.

202011 Aralık

Yeni Özellik

Sipariş durumları güncellendi. Ödeme Bekliyor, Onay Bekliyor, Onaylandı ve İade Edildi seçenekleri eklendi.

20208 Aralık

Yeni Özellik

GittiGidiyor'dan gelen siparişler artık tek bir sipariş olarak sisteminize çekilecektir. Örn: alınan siparişin içerisin 2 kalem ürün bulunuyor ise sisteminize tek sipariş olarak alınacaktır.

20202 Aralık

Yeni Özellik

Dia ERP Entegrasyonu

20206 Kasım

Yeni Özellik

Artık Hepsiburada siparişlerinizi paketlemenize gerek yok. Entegrasyon Genel Ayarları kısmından "Siparişleriniz Paketlenip Çekilsin Mi" ayarını açtığınızda, Siparişleriniz otomatik olarak paketlenip sisteminize çekilecektir.

202014 Ekim

Yeni Özellik

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ePttAVM artık pttavm alanadı ile hizmet veriyor. Bu geçiş döneminde ePttAVM kategorilerinde bir yenileme yapılmış olup ePttAVM sisteminde ürün kategorileri karışmıştır. Bu sorunu düzeltmeniz için kategori e

20207 Ekim

Yeni Özellik

Entegrasyon şablonlarına "Yuvarlama Politikası" eklendi. Tüm entegrasyonlar için gönderilecek olan fiyat hesaplamasından sonra ondalık kısmını yönetebilirsiniz.

20206 Ekim

Yeni Özellik

Artık "Entegrasyon Genel Ayarları" kısmından ürünlerinizin bilgilerini(Ürün İsmi, Ürün Açıklaması, Ürün Stok Miktarı, Ürün Fiyatı) hangi pazaryerlerine aktarılacağını seçebilirsiniz.

20205 Ekim

Yeni Özellik

Üyelik oluşturulurken mail aktivasyon zorunluluğunu pasif edebilme özelliği eklendi. Ek ayarlar sayfasında üyelik sekmesinden bu özelliği ayarlayabilirsiniz.

20202 Ekim

Yeni Özellik

Benzer ürünler. Ürün detay sayfasında listelenen benzer ürünleri ürün kartı üzerinden tek tek seçebilirsiniz. En fazla 9 adet listelenecektir.

202013 Temmuz

Yeni Özellik

Siparişleri manuel aktarma. Siparişleri ticari entegrasyonlara, kargo firmalarına ya da e-fatura entegrasyonlarına dilediğiniz zaman aktarabilirsiniz. Siparişler ekranından toplu seçim yapıp üstte beliren "Siparişleri Aktar" butonu ile işlemi

202013 Temmuz

Yeni Özellik

Kurulum Sihirbazı. Sistemin düzenli çalışabilmesi için gerekli bilgilerin kolayca girilmesini sağlayan kurulum sihirbazı eklendi. Sağ üst köşedeki kullanıcı menüsünden ulaşabilirsiniz.

202025 Haziran

Yeni Özellik

Param POS ödeme entegrasyonu.

202021 Haziran

Yeni Özellik

Mobil banner tanımı. Artık masaüstü ve mobil banner tanımlarınızı birbirinden bağımsız yapabilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Çiçeksepeti.com entegrasyonu.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Mikro Yazılım entegrasyonu.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Paket ürün. Ürünleri paketler halinde satışa çıkartabilirsiniz. Paketlediğiniz ürünlerin resimlerini kolajlar halinde tasarlayabilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Entegrapi. Entegrasyon arayüzleri yenilendi. Fiyat analizi, fiyat motoru gibi bir çok özellik eklendi.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Hediye çeki istatistikleri. İstatistikler menüsü altından hediye çeki kullanımını kontrol edebilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Telefonla sipariş. Telefonla gelen ya da farklı kanallardan gelen siparişlerinizi yönetim panelinden kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Böylece ürün, stok, fatura takibinizi farklı kanallardan yapmak zorunda kalmazsınız.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Uyumsoft entegrasyonu. Siparişlerinizi anında uyumsoft ekranından faturalandırabilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Facebook feed özelliği eklendi. Artık ürünlerinizi kolayca Facebook Store a gönderebilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Hızlı menü seçeneği ile kendinize özel menüler oluşturabilirsiniz. Hızlı menüye panelde en sağ üstte bulunan profil işlemlerinden "Hızlı Menü" ye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Panel arayüzümüz yenilendi. Artık paneliniz daha kolay kullanıma sahip, daha modern ve mobil uyumlu.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Paraşüt entegrasyonu. Siparişlerinizi anında paraşüt ekranından faturalandırabilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

GarantiPay entegrasyonu. GarantiPay ödeme sistemi ile Bonus Flash uygulama kullanıcılarından kolaylıkla ödeme alabilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

Ürüne varyant eklemek artık daha kolay. Ürünler liste ekranında 'İşlemler' menüsünden ulaşabilirsiniz.

202020 Haziran

Yeni Özellik

PayTr entegrasyonu.