PobolETİ'nin içinde yer alan gelişmiş pazaryeri programı ENTEGRAPİ sayesinde e-ticaret sisteminizdeki ürünleri diğer pazaryerleri ve ERP/Muhasebe programınız ile entegre edebilirsiniz.

Ürünleri, siparişleri, müşterileri eşzamanlı olarak bir çok programda yönetmek, stok kayıtlarını hem muhasebe programlarında hemde e-ticarette yönetmek gittikçe zorlaşmıştır. Entegrapi sağladığı senkronizasyon altyapısı ile tüm alışveriş operasyonunu tek bir yerden yönetmenize imkan sağlar ve tüm programlarınızı birbiri ile senkronize eder.

PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

E-Ticaretin olmazsa olmazı haline gelen pazaryerlerinde yerinizi alın. Entegrapi altyapısı sayesinde entegre olduğumuz tüm pazaryerleri ile senkronize çalışın

KARGO ENTEGRASYONLARI

E-ticaret operasyonlarının en önemli ve zaman alıcı kısmı Kargo İşlemleridir. Entegrapi popüler kargo şirketleri ile entegre çalışır ve sizi ciddi bir iş yükünden kurtarır.

MUHASEBE ENTEGRASYONLARI

Entegrapi muhasebe programlarınız ile pazaryerleri arasında bağlantı oluşturur. Böylelikle satış, stok, cari hesaplarınız otomatik olarak muhasebe programınıza aktarılır.

DİĞER ENTEGRASYONLAR

Ürünlerinizi, diğer platformlardan kolaylıkla Entegrapi'ye yüklemenize yardımcı olacak gelişmiş entegrasyon yazılımıdır.