Sadece ürün bazlı kampanyalar da yapabiliriz.1.Kampanya Adı:
Belirleyeceğimiz kampanya için buradan bir Ad oluşturabiliriz.
2.Kampanya Açıklaması: Kampanya hakkında daha sonra hatırlamak adına bir açıklama girebiliriz.1.Tarih Filtresi Aktif Mi?:
Oluşturduğumuz ürün bazlı kampanyayı tarih sınırı olmadan veya belli bir tarih aralığında aktif yapabiliriz.
2.Başlangıç Tarihi: Ürün bazlı kampanya başlangıç tarihini belirtir.
3.Bitiş Tarihi: Ürün bazlı kampanya bitiş tarihini belirtir.1.Üye/Bayi Grubu:
Ürün bazlı kampanyalarda kampanyaya dahil edeceğimiz üye/bayileri seçmemizi sağlar.
2.Maksimum Kullanım Sayısı: Ürün bazlı kampanyalarda seçtiğimiz üye/bayiye kampanyayı kullandıracağımız maksimum sayıyı belirtir.
3.Kullanım Sepet Değeri: Ürün bazlı kampanyalarda sepete uygulanacak olan indirimi ₺ bazında belirlememizi sağlar.1.Kampanya Geçerlilik Durumu:
Ürün bazlı kampanyalarda belirleyeceğimiz ürünleri alan müşterilerimize kampanya yapmak isteyebiliriz. Birinci seçeneği işaretlersek belirlediğimiz ana ürünlerin hepsini almalarını isteyebiliriz. İkinci seçenekte belirlediğimiz ana ürünlerde herhangi bir tanesini almalarını zorunlu yapabiliriz.
2.Ürünler: Belirleyeceğimiz ana ürün veya ürünleri buradan seçebiliriz.
3.Ana Ürün Min Alım Sayısı: Müşterilerinize minimum kaç ürün aldıklarında kampanyaya dahil olacaklarını buradan belirleyebilirsiniz.
4.İndirim Uygulanacak Max Ürün Sayısı: Ürün bazlı kampanyalarda sepette indirim uygulanacak maksimum ürün sayısını buradan belirleyebiliriz.Ürünlerimize sepet bazlı kampanyalar yapabiliriz.


1.Kampanya Türü:
Kampanya türünde sepete indirim miktarı, indirim oranı veya sadece ekstra puan tanımlayabiliriz.
2.Kampanya Değeri: Kampanya türünde belirlediğimiz seçeneklere uygulanacak olan değeri buradan belirleyebiliriz. Örnek: Kampanya değerine 20 girdiğimiz zaman kampanya türünde indirim miktarı seçili ise 20 ₺ indirim, indirim oranı seçili ise + indirim, ekstra puan seçili ise 20 puan kazanılacaktır.
Seçtiğimiz kampanyayı aktif ettikten sonra kaydet diyerek başlatabiliriz.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu ?

İlgili Makaleler